Özel Üretim

Ahşap, Sağlıklı, Özel El Yapımı,

Özel el işçiliği ile Montesorri & Waldorf Eğitim Materyallerini çocuklarınız için sevgi ie üretiyoruz.
Ahşaptan Gelen Doğallık

Öne Çıkan Ürünler

Yeni
Kapat

Pencere Blok

 75,00
Pencere blok, Takım oluşturma becerileri,el-göz koordinasyonu,yaratıcı düşünme,araştırma inceleme ve motor becerilerini geliştiren bir materyaldir.Boyutları 18cm x 18cm x 10cm dir.
Yeni
Kapat

Diskler ve Halkalar (renkli)

 90,00
Diskler ve Halkalar (renkli),çocuğunuzun yetenek ve zekasını teşvik eden çok yönlü ahşap oyuncaktır.Öğrenme becerilerini oyunlarla geliştirmesi için ona sayısız fırsatlar sunar.Ürün içeriği,12 adet disk,12 adet halka çap:4,5 cm dir.
Yeni
Kapat

Halkalar (18 adet renkli)

 72,00
Halkalar (18 adet renkli),çocuğunuzun yetenek ve zekasını teşvik eden çok yönlü ahşap bir oyuncaktır.Öğrenme becerilerini oyunlarla geliştirmesi için ona sayısız fırsatlar sunar.Ürün boyutu çap:4,5 cm dir.
Yeni
Kapat

Diskler (18 adet renkli)

 63,00
Diskler (18 adet renkli),çocuğunuzun yetenek ve zekasını teşvik eden çok yönlü ahşap oyuncaktır.Öğrenme becerilerini oyunlarla geliştirmesi için ona sayısız fırsatlar sunar.Ürün boyutu çap 4,5 cm dir.
Yeni
Kapat

Diskler ve Halkalar

 67,50
Diskler ve Halkalar,çocuğunuzun yetenek ve zekasını teşvik eden çok yönlü ahşap oyuncaktır.Öğrenme becerilerini oyunlarla geliştirmesi için ana sayısız fırsatlar sunar.Ürün içeriği,9 adet disk,9 adet halka çap 4.5 cm dir.
Yeni
Kapat

Halkalar (18 adet)

 72,00
Halkalar,çocuğunuzun yetenek ve zekasını teşvik eden çok yönlü ahşap oyuncaktır.Öğrenme becerilerini oyunlarla geliştirmesi için ona sayısız fırsatlar sunar.Ürün boyutu çap 4.5cm dir.
Yeni
Kapat

Diskler (18 adet)

 63,00
Diskler,çocuğunuzun yetenek ve zekasını teşvik eden çok yönlü ahşap oyuncaktır.Öğrenme becerilerini oyunlarla geliştirmesi için ona sayısız fırsatlar sunar.ürün boyutları çap 4.5cm
Yeni
Kapat

Montesorri Roma Köprüsü

 250,00
Montesorri roma köprüsü,çocuğunuzun yetenek ve zekasını geliştirmeyi teşvik eden çok yönlü ahşap bir oyuncaktır.öğrenme becerilerini oyunlarla geliştirmesi için ona sonsuz fırsatlar sunar.Geçmişte köprülerin nasıl yapıldığı hakkında uygulamalı bilgi edinerek,içindeki potensiyel mimari ve geometrik zekasını ortaya çıkarmasını sağlar.Ölçüler 38cmx 32cm masif ahşap
Yeni
Kapat

Da Vinci köprüsü

 199,00
Da vinci köprüsü,çocuğunuzun yetenek ve zekasını geliştirmeyi teşvik eden çok yönlü ahşap bir oyuncaktır.Öğrenme becerilerini oyunlarla geliştirmesi için ona sonsuz fırsatlar sunar.Çubuklar 18cm x 2cm x 0,3cm ölçülerinde 100 adet 20 renktir.
Yeni
Kapat

2 cm’lik birim küpler

 75,00
2cm'lik birim küpler,el göz koordinasyonu denge ve motor becerilerinin gelişmesini destekleyen bir üründür.Her bir birim küpün ölçüleri 2cm x 2cm x 2cm dir.Paket içeriği,12 gökkuşağı rengi 120 adettir.
Yeni
Kapat

Sallanan Papağan

 175,00
Sallanan Papağan,25cm x 10cm ölçülerinde,oyuncak olmasının yanında dekoratif amaçlı da kullanılabilmektedir.
Yeni
Kapat

Geleneksel Topaç

 25,00
Geleneksel Topaç, geleneksel çoçuk oyunları kültüründe önemli bir yere sahip olan topaç çevirme,çocuğunuzun yetenek, zeka ve el becerilerini oyunlarla geliştirmesi için ona fırsatlar sunar.
Yeni
Kapat

Bebek Evi

 175,00
Bebek evi çocuğunuzun yetenek ve zekasını geliştirmeyi teşvik eden çok yönlü ahşap bir oyuncaktır.Öğrenme becerilerini oyunlarla geliştirmesi için ona sonsuz fırsatlar sunar. Ürün ölçüleri 22cm x 16,5cm x 7cm pastel renklerde masif bütün ahşaptan yapılmıştır.
Yeni
Kapat

Panel Ayna

 350,00
Panel ayna 3 panelden oluşur.Her bir panelin ölçüsü 39cmx31cm olup aynaların malzemesi pleksidir.Kırılma,çatlama vs. olmaz.Özel sistemi sayesinde katlanarak tek bir panel haline dönüşür.Ergonomiktir.  
Kapat

Motif Blokları 162 Adet

 485,00
Motif Blokları çocuğunuzun yetenek ve zekasını geliştirmeyi teşvik eden çok yönlü ahşap bir oyuncaktır. Öğrenme becerilerini oyunlarla geliştirmesi için ona sonsuz fırsatlar sunar. Motif Blokları: 162 Adet 31x31x5cm kutu ölçüleri    
Montessorri & Waldorf

Eğitim Materyallerini Nasıl Üretiyoruz?

wood

1. Doğru Malzeme

En doğal ve sağlıklı malzemeler tercih edilir.

team-2

2. El İşçiliği

Tüm ürünler el işçiliği ile işlenerek yapılır.

ruler

3. Orijinal

Orijinal ürün ölçülerinde üretilir.

truck-2

4. Teslimat

Üreticiden aracısız direkt size özel teslimat.